وسایل کمکی در توان‌بخشی
خرداد ۱, ۱۳۹۷
نگهداری از سالمندان بستری
چگونه از سالمندان بستری در خانه مراقبت و نگهداری کنیم
خرداد ۱, ۱۳۹۷
بریس

بریس

انواع بریس های ارتوپدیbraceorthopedi

بریس

بریس

بریس‌های ارتوپدی با هدف رفع مشکلات عضلانی ـ اسکلتی طراحی شده است و از آنها برای هم‌راستا کردن، اصلاح موقعیت، نگه داشتن، پایدار کردن و محافظت از بخش‌های خاصی از بدن (به ویژه عضلات، مفصل‌ها و استخوان‌ها) در دوران بهبود پس از صدمه و آسیب دیدگی استفاده می‌شود. بریس ارتوپدی غالباً برای استفاده کردن در دوران بهبود و توانبخشی پس از جراحی تجویز می‌شود.

بسیاری از مدل‌ها و انواع مختلف بریس ارتوپدی را می‌توانید بدون نسخه برای بهبود پس از آسیب‌هایی مانند پیچ خوردن مچ دست، تسکین درد زانو یا کمر و حمایت از ساختارها هنگام بلند کردن اشیاء سنگین از داروخانه تهیه کنید. گاهی اوقات بیمار بریس را به این منظور تهیه می‌کند تا ببیند که آیا می‌تواند با این راهکار ساده درد خود را تسکین دهد و از مراجعه به پزشک خودداری کند یا خیر. هرچند ممکن است درد با استفاده از بریس تسکین یابد، اما باید به متخصص ارتوپدی مراجعه کنید تا مطمئن شوید که مدل مناسبی را برای رفع مشکل خود انتخاب کرده‌اید و عارضه تشدید نخواهد شد.

بریس کمر

بریس کمر

بریس کمر

بریس کمر در بارداری

بریس کمر در بارداری

بریس کمر در بارداری

بریس شانه

بریس شانه

بریس شانه

بریس دست (مچ دست)

بریس دست(مچ دست)

بریس دست(مچ دست)

بریس گردن

بریس گردن

بریس گردن

بریس پا

بریس پا

بریس پا

بریس‌های ارتوپدی برای محافظت و نگهداری بعد از عمل اندام‌هایی مانند مچ، زانو و کمر استفاده می‌شوند. گرچه پوشیدن و استفاده از آنها در طول روز چندان آسان نیست ولی عواقب استفاده نکردن ار آنها به مراتب بیشتر و غیر قابل درمان‌تر است. از این رو متخصصین ارتوپد برای جلوگیری از پیشرفت عارضه‌های ارتوپدی قبل و بعد از عمل جراحی، استفاده از این بریس‌ها را پیشنهاد می‌کنند. حتی می‌توان گفت که استفاده مدام و درست از این بریس‌ها می‌تواند نیاز به عمل جراحی را در مشکلاتی نظیر دیسک کمر بسیار کاهش دهد.

سایت آلتین مد  علاوه بر اطلاعات پزشکی بهترین تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی را برای شما خوبان فهرست کرده است. همچنین در  سایت آلتین مد می توانید راهنمای کامل خرید تجهیزات پزشکی را نیز مطالعه بفرمایید. پس تا پایان در این سایت همراه مان باشید و ما را از نظرات ارزشمندتان آگاه سازید.

1 دیدگاه

  1. علیپور گفت:

    ممنون از شما . واقعا همونی بود که می خواستم،کامل و بدون نقص

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *