بالابر برقی بیمار (لیفت) و انواع آن
خرداد ۳۱, ۱۳۹۷
بیماری صرع و علل و درمان آن
تیر ۱, ۱۳۹۷

تخت ژنیکولوژی و انواع آن

تخت ژنیکولوژی چیست؟

تخت ژنیکولوژی از جمله تخت های بسیار پرطرفدار توسط ماماها و متخصصان زن می‌باشد که بیمار با قرار گرفتند روی این تختها تمام توان پزشک را مورد استفاده قرار داده و با ایجاد شرایط مناسب برای دقت بالا معاینه را برای پزشک تسهیل می نماید.

انواع تخت ژنیکولوژی

از انواع این تخت ها می‌توان به دو نوع ساده و برقی اشاره کرد که نوع برقی آن برای جابجایی و تنظیمش با استفاده از موتور این کار را انجام میدهد اما در نوع ساده بیمار با استفاده از دستی باعث جابجایی و تنظیم تخت مورد نظر می گردد

تخت ژنیکولوژی ساده

در هنگام استفاده از این تخت باید به جنس مواد مورد استفاده در تهیه آن دقت لازم شود چرا که این دستگاه با استفاده از بیمار و دستی مورد تنظیم قرار می‌گیرد تا مکان مورد معاینه به راحتی در اختیار پزشک مورد نظر قرار گیرد.

تخت ژنیکولوژی برقی

بسیار واضح هست که در تخته ژنیکولوژی برقی علاوه بر جنس مواد مورد استفاده باید به جنس موتورهای تعبیه شده نیزدقت لازم شود تا به راحتی توسط پزشک قابل تنظیم و مورد استفاده قرار گیرد.

 

بسیار واضح هست که در تخت ژنیکولوژی ساده علاوه بر جنس رویه آن و مواد مورد استفاده باید به جنس شاسی نیز دقت شود اما در جنس برقی علاوه بر موارد ذکر شده دقت به کیفیت و برند موتور نیز لازم و ضروری است.

 

امیدوارم از خواندن این مقاله رضایت کافی را داشته باشید ممنون از اینکه از وب سایت آلتین مد( التون باخیش آذر) دیدن کردید شما می توانید برای خواندن مقالات بیشتر به وب سایت آلتین مد سر بزنید و همچین میتوانید برای دیدن آخرین محصولات تولیدی شرکت آلتین مد در این سایت میتوانید به بخش فروشگاه بروید.در آخر این مقاله بسیار خرسند می شویم که ما را از نظرات خود بهرمند سازید.

دیدگاه ها بسته شده است