توانبخشی و انواع آن
خرداد ۲۹, ۱۳۹۷
دستگاه جابجایی و بالابر بیمار
خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

جدیدترین دستگاه ورزشی صندلی ورزشی ابدور تویست

بدون شک یکی از بهترین وسایل ورزشی تناسب اندام تولید شده در سال 2010 می باشد که میلیونها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. با استفاده از دستگاه ابدور تویست حرکات ورزشی گوناگونی را می توانید انجام دهید که در مقایسه با دستگاه های دیگر از تنوع قابل توجهی برخوردار می باشد.

صندلی این دستگاه دارای حالت چرخشی 360 درجه است و قسمت پشتی دستگاه دارای غلتک ماساژور میباشد این دستگاه تا به امروز بهترین دستگاه تولید شده برای لاغری شکم و پهلو میباشد شما میتوانید با انجام فقط چند دقیقه تمرین مهیج در روز به فرم ایده ال خود برسید این دستگاه با طراحی منحصر به فردش به هیچ عنوان به ستون فقرات و عضلات گردن شما فشاری وارد نمیکند و به شما کمک میکند سخت ترین حرکات ورزشی را به راحتی انجام دهید .

امیدوارم از خواندن این مقاله رضایت کافی را داشته باشید ممنون از اینکه از وب سایت آلتین مد دیدن کردید شما می توانید برای خواندن مقالات بیشتر به وب سایت آلتین مد سر بزنید و همچین میتوانید برای دیدن آخرین محصولات تولیدی شرکت آلتین مد در این سایت میتوانید به بخش فروشگاه بروید.در آخر این مقاله بسیار خرسند می شویم که ما را از نظرات خود بهرمند سازید.

دیدگاه ها بسته شده است